Svatební oznámení na míru

Dejte o svém velkém dni vědět. Svatba je pro mnohé jedním z nejkrásnějších dní v životu. Co by to tedy bylo za svatbu, pokud by o ní nikdo nevěděl? Na svatbu se těší rodina, nejbližší přátelé a známí, ale jak se o Vaší svatbě dozví?
Než vyvrcholí veškeré několika týdenní přípravy na tento den, je třeba rozeslat svatební oznámení všem svatebčanům, které si přejete na svatbě mít. Den vyvrcholí obřadem, hostinou, svatebním dortem apod. činnostmi, které se na svatbách odehrávají.

Vyberte si vlastní svatební oznámení

Vlastní svatební oznámení nabízí firma Kyoprint.cz, která vyrábí svatební oznámení z několika katalogů. U této firmy najdete originální svatební oznámení a pozvánky. Snadno si určíte parametry vašeho svatebního oznámení. Stačí se rozhodnout, čemu dáte přednost, zda ceně, rychlosti nebo kvalitě. Vybere si opravdu každý. Vybírat lze tedy z více jak 1000 druhů svatebních oznámení, které lze dodat do 24 hodin včetně dopisních obálek zahrnutých v ceně. Pokud nevíte, jak by mělo Vaše svatební oznámení vypadat, stačí se inspirovat z nových, oblíbených nebo nejprodávanějších svatebních oznámení. Naopak pokud si nevyberete z dostupných oznámení, můžete použít svůj vlastní návrh. Opravdu fantaziím se meze nekladou. Pro každého je možné zaslání vzorku svatebního oznámení zdarma. Neváhejte a prohlídněte si a nakonec vyberte své jedinečné svatební oznámení.

svatebni_oznameni