Tryskací zařízení od Wista s.r.o.

Společnost Wista s.r.o. disponuje specializovaným sortimentem profesionální tryskací techniky, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Při tryskání jde v podstatě o to, že z povrchu odstraníme vrchní vrstvu, může to být rez, špína, barvy a laky, zbytky lepidel a podobně.

V některých případech nejde o to odstranit z povrchu vrstvu nežádoucí, ale vrstvu materiálu řízeně tak, že na povrchu zůstanou viditelné stopy otryskávání. Tryskáním lze také nanášet potřebnou vrstvu materiálu.

Povrchová úprava materiálů je hlavní činností, kterou se zabývá firma Wista již více než 20 let. V jejím e-shopu je nabízena nejrůznější tryskací technika nejen k přímému prodeji, ale i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Tato služba je výhodná zejména pro firmy, které se zabývají povrchovou úpravou materiálů a výrobků pouze nepravidelně. Jelikož firma Wista provádí i servis tryskacích strojů, je jejich pronájem ideálním řešením. Uvažujete-li o zakoupení tryskací techniky, lze tak učinit prostřednictvím specializovaného obchodu společnosti Wista s.r.o., která se specializuje na prodej, servis, ale i půjčování tryskací techniky. Jestliže potřebujete potřebné vybavení, tak jsou vám tryskací stroje k dispozici prostřednictvím internetového obchodu, kde lze pořídit i celou škálu vybavení. Tryskací stroje dodává firma Wista na český trh již více než 20 let.

pomucky