Spolupráce

Zaujal vás náš magazín a máte zájem o spolupráci?

Nabídka:

  • Zveřejníme váš unikátní článek: O více informací nás kontaktujte mailem, neziskové a dobročinné organizace podporujeme ZDARMA. Nabízíme také možnost umístění vašeho článku formou výměny 3 way.
  • Bannery a odkazy: Nabízíme zveřejnění vašeho banneru, odkazu v sidebaru, nebo odkazu v již zveřejněném a zaindexovaném článku. Nabízíme také možnost umístění vašeho odkazu formou výměny 3 way.
  • Emailing: Nabízíme možnost zařadit váš projekt do našeho obchodního sdělení. Obchodní sdělení posíláme klientům maximálně 4 x ročně. Disponujeme s databází o objemu cca 8000 klientů.
  • Copywriting: Vypracujeme vám článek, který přivádí klienty. Vypracování firemních prezentací, informativních textů, odborných textů, zpracování kvalitních popisků pro e-shopy. Realizace v českém, nebo anglickém jazyce. Garance vrácení peněz, platíte jen za texty, které se vám budou líbit.

Nemáme zájem o spolupráci se společnosti zabývající se pochybnou formou podnikání jako je například warez, nebo tipy podnikání jako jsou oddlužovací společnosti, MLM, letadla, pochybné společnosti nabízející práci z domova, firmy provozující pochybné předváděcí akce a dalšími parazity na trhu práce. 

Poptávka:

  • Hledá se kreativní linkbuilder: Hledáme linkbuildera pro naší síť webů, více informací vám rádi sdělíme na e-mailu.
  • Hledáme Youtubera: Pro našeho obchodního partnera hledáme Youtubera. Možnost brigády již od 15 let.

Poku jsme vás zaujali, kontaktujte nás: info@ginfo.cz