Nevíte si rady? Zkuste video kurzy!

Tutoriál je výukový program, který Vás naučí obsluhovat jiné programy. Počítačové video kurzy a učebnice pro Microsoft Excel a Word jsou nyní zdarma na internetu! Také máte někdy pocit, že si z Vás počítač dělá legraci? Pokoušeli jste se někdy něco provést se svým otevřeným dokumentem, ale za nic na světě jste nemohli požadovanou funkci najít? Nebo jste danou funkci našli, ale výsledek stál stejně za starou belu?

V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu. Nově totiž můžete navštívit stránky www.video-office.cz, kde najdete desítky rad a návodů, jak zkrotit MS Word či MS Excel a dát tak svým dokumentům, grafům či tabulkám patřičný kabát a profesionální vzhled. Na stránkách dokonce nově najdete i KOMPLETNÍ UČEBNICI MS WORDU ve formátu pdf, kterou si můžete zdarma stáhnout. Dozvíte se v ní samozřejmě jak pracovat s textem, ale také se naučíte nahrávat a používat makra, vkládat soubory, vytvářet a upravovat obrázky a celou řadu dalších užitečných věcí.
Učebnici napsal Ing. Pavel Kras, který je autorem celé řady dalších publikací s počítačovou tématikou. Pamětníci si možná vzpomenou na populární edici V kostce. V rámci této ediční řady vyšly v nakladatelství Fragment například autorovy knihy Obsluha počítače pro začátečníky v kostce, Obsluha počítače pro pokročilé v kostce nebo Programování v MS Office v kostce.
Učebnice, která je zdarma ke stažení na stránkách www.video-office.cz je navíc obsahově provázána s počítačovými video kurzy, které zde rovněž naleznete.