Triky nevěrníků

Odněkud musí spisovatelé a filmaři čerpat inspiraci na milostné zápletky. Nevěra je adrenalinový sport a mezi lidmi je mnohem oblíbenější než bungie jumping. Všichni známe fígle, jak zakamuflovat, proč jsme v noci nepřišli domů, protože úlet se spoustě z nás nevyhne. Jak se ale nechytit do vlastní pasti? Ty mi jako nevěříš???

Tak se na to podívejme:

milenec/milenka se do telefonu ukládá pod jménem opačného pohlaví
přespává se zásadně u kamarádky
display telefonu je otočený do stolu
„Je to pěkná mrcha, protože mi závidí a pomlouvá kde může. Já v tom baru nebyla a Jana ti to klidně dosvědčí.“

Podobné triky přece známe, ale čeho je moc, toho je příliš. Chlapi se podobným alibismem tak detailně nezabývají. Moje známá zažila úžasný šok, když si u svého nového přítele chtěla sepnout vlasy, aby se mohla osprchovat. Dotyčný neměl gumičku do vlasů (za což byla známá samozřejmě vděčná, protože jinak by přemýšlela, proč ji doma ten krátkovlasý fešák má), co ale měl byl podvazkový pás, který jí na svázání ohonu bez mrknutí oka nabídl.

vztah

Sbírka oblečení expartnerů

Já osobně mám doma pěknou kolekci nejrůznějších pánských košil a triček, které si u mě bývalí nechali a pak už žádná výměna neproběhla. Můj aktuální ctitel jednou potřeboval něco na převlečení, protože si u mě doma polil triko. Nabídla jsem mu „moje staré triko na spaní“, než mu to jeho uschne. Podezíravý pohled, který následoval byl naprosto neopodstatněný, ale chápu, že jsem byla jediná, kdo věděl, že nemám tu drzost půjčit mu triko mého snad jiného frajera.

Jednoho slunečného dne jsme se zvládli na zahrádce restaurace opít tak líným způsobem, že jsme skončili u něj doma. Kombinace pití a sluníčka způsobila výpadek paměti. Za boha jsem nemohla najít ponožky. Chtěla jsem si půjčit jeho. Přinesl mi dámské s tím, že patří jeho předcházející přítelkyni. Byli jsme si kvit! Našla jsem totiž ještě pár triček a dokonce zastrčenou společnou fotku jeho a (?) bývalky. Nejhorší je, že i já doma pár těchto fotek mám, protože jsem líná udělat si pořádek v papírech a fotkách a jelikož na bývalého dávno nemyslím, nijak tak nepodstatnou věc nehrotím. Jak mám ale vědět, že jeho ex je opravdu ex a on neblafuje?

No, tuhle se za dveřmi domlouval s Milanem, že večer půjdou na pivo a protože Milan bydlí v centru, narozdíl ode mě, nebo mého ctitele, radši u něj přespí, jak mi „na rovinu“ řekl.