Když šiji, tak kvalitně..

Když šiji, tak kvalitně říká výrobce na kožené peněženky ručně šité, pouzdra na iPhone Tomas Linger. Český výrobce se zabývá ručním šitím z kvalitní kůže. Jak říká, je důležité zvolit při výrobě kožené peněženky kvalitní zpracování, tedy odolné nitě, dobré barvy a nerozbitné zipy. Ovšem není tak jednoduché tyto všechny parametry při výrobě kožených peněženek dokázat.
Na webu fotogalerie si můžete prohlédnou veškeré materiály, které k výrobě používám a odkud je dovážím. Například nádherné kvalitní nitě, které vidíte na prvním obrázku jsou z dalekého Irska. Já jsem je musel objednat v Japonsku 🙂 . Bohužel jinde na světě ani v Irsku se mi nepodařilo tyto vysoce kvalitní nitě sehnat. Materiál i barva nití má extrémně vysokou kvalitu kožené pouzdra na ipad linger.

A kde koupit spolehlivý zip, který opravdu vydrží?

Když zip tak jedině YKK, to vám řekna každý, kdo do toho alespoň trochu dělá.-). Zipy, které se u nás běžně prodávají, bych nikomu na peněženku nenašil ani pod nátlakem. vyzkoušel jsem při mém šití opravdu velice hodně nejrůznějších zipů, ale prostě tady takové neprodávají 🙁 . Tedy bachy na to, když šít, tak kvalitně! Galerii obrázků kožených výrobků si můžete prohlédnout na webu linger.cz. Pouzdra na tablety a iPad air, telefony, dámské a panské kožené peněženky, obaly na knihy a doklady a vše co si na zakázku objednáte