Jak při každému nákupu ušetřit?

Nakupování je krásná záležitost, ale aby bylo skutečně výhodné, chce to být chytřejší než ostatní. Pravda je, že díky internetu je možné sehnat vlastně cokoliv a to rychle a většinou i bez problémů. Na internetu se nakupuje stále více a dobrou zprávou je, že přibývá i obchodů. Konkurence se tedy zvyšuje a následkem toho se snižují ceny. Proč toho tedy nevyužít.

Představujeme vám zajímavé místo, díky kterému můžete i vy mít jistotu, že váš nákup bude vždy ten nejvýhodnější… Něco výhodně jen vypadá – dejte si pozor Pokud máte rádi výhodné nákupy, tak pravděpodobně využíváte různé slevové portály. Víte ale o tom, že nákup zde nemusí být opravdu ten nejvýhodnější? Prodejce totiž může využívat „davové šílenství“. Tedy toho, že pokud lidé vidí slovo sleva a vidí, kolik lidí ji již využilo, myslí si, že je jedná o opravdu výhodnou nabídku a jako slepá ovečka věc koupí, aniž by si zjistili, jestli někde není možné daný produkt koupit levněji. Nenechte se proto mást i vy a buďte chytřejší než ostatní.

 

TIP – pokud nakupujete na internetu, jistě se vám bude hodit těchto 12 rad. Přehled o nejvýhodnější ceně ve vteřině

Na internetu ale naštěstí funguje místo, kde se vám toto stát nemůže. Jedná se o unikátnísrovnávač cen zboží zaza.cz, který funguje na zcela odlišném principu. V systém zaza.cz je registrováno více než 3 000 prověřených e-shopů a vybírat je možné z více než 1 000 000 druhů zboží. Stačí vědět, co chcete koupit, zadat název výrobku a chvilku počkat. Ve vteřině se vám zobrazí nejvýhodnější nabídka. Zaza.cz slouží k porovnání cen knih, nábytku, spotřební elektroniky, hraček, oblečení a mnoha dalších produktů. Produkty můžete vybírat nejen podle názvu, ale i v jednotlivých kategoriích procházet a vyhledávat podle různých dalších parametrů. Ušetříte i na dopravě! Zaza.cz je srovnávač, které vám šetří peníze i jinak. Spolupracuje totiž se službou. Zasilkovna.cz. Zboží tedy můžete vybírat nejen podle nejnižší ceny, ale i podle toho, kde nejblíže si ho můžete vyzvednout. Tím šetříte hned dvakrát, protože nemusíte platit za často drahou dopravu. Stačí si jen vybrat, kde si zboží vyzvednete. Výdejní místa se nachází ve většině měst České republiky a i na Slovensku. V některých městech je jich dokonce hned několik. Buďte o krok napřed a nakupte i vy oblečení, elektroniku, nábytek či knihy levně a bez starostí!