Hnojivo GOLD – zlato pro vaše rostliny

Hnojivo GOLD – zlato pro vaše rostliny. Zlaté pěstování vám zaručí novinka na našem trhu hnojiva GOLD. Nové hnojivo GOLD má to nejlepší vyvážené složení. Jedná se o nejkomlexnější tekuté hnojivo, které je vhodné pro všechny druhy substrátů a součastně pro všechny druhy zavlažovacích systémů.
Hnojivo GOLD nabízí ucelenou řadu patentovaných výrobků. Dopřejte rostlinám zlato v podobě hnojiva GOLD a odmění se vám větší úrodou a skvělou vůní.

GOLD A+B
Je nejlepší jednoduché a zároveň komplexní hnojivo, které je na trhu k dostání. Po té co začnete používat hnojivo GOLD A+B, budete velice mile překvapeni. Základní hnojivo GOLD A+B se hodí pro všechny druhy substrátů a zároveň toto hnojivo můžete používat i pro pěstování hydroponní a všechny další zavlažovací systémy.
Hnojivo GOLD A+B je složeno z: Growstar z těch nejlepších a nejúčinějších složek, které byly při vývoji tohoto komplexního NPK hnojiva použity. Toto hnojivo je složeno z A a B hnojiva.
Použití hnojiva GOLD A+B: Je doporučeno používat hnojivo GOLD A+B při každém zalévání a to již od samotného počátku růstu až do konečné fáze květenství.
Dávkování hnojiva GOLD A+B: Doporučené množství hnojiva je 2-4 ml na jeden litr vody. Vhodné je používat vždy stejné množství hnojiva A, B, a C. Tedy např.: Do 200 litrů vody přidejte 600ml hnojiva GOLD A, 600ml hnojiva GOLD B a 600ml hnojiva GOLD C.
Balení hnojiva GOLD A+B: 1 litr, 5 litrů, 10 litrů

GOLD C
Hnojivo GOLD C je nejlepší růstový a květní stimulátor na trhu. Hnojivo GOLD C je vhodný pro všechny druhy pěstebních substrárů a součastně i pro hydroponní pěstování a veškšré druhy zavlařovacích systémů.
Hnojivo GOLD C je složeno z: Rostlinných růstových hormónů, aminokyselin, sacharidů a dále obsahuje: mangan, draslík, bór, zinek, měď, molybden, výtažky z mořských řas a železo.
Použití hnojiva GOLD C: Je doporučeno používat hnojivo GOLD C při každém zalévání a to již od samotného počátku růstu až do konečné fáze květenství.
Dávkování hnojiva GOLD C: Doporučené množství hnojiva je 2-4 ml na jeden litr vody. Vhodné je používat vždy stejné množství A, B, a C. Tedy např.: Do 200 litrů vody přidejte 600ml hnojiva GOLD A, 600ml hnojiva GOLD B a 600ml hnojiva GOLD C.
Balení hnojiva GOLD C: 1 litr, 5 litrů, 10 litrů

GOLDPROTECTOR
je patentovaný produkt, který byl speciálně vyvinut pro ochranu rostlin před škůdci, viry a hobubami. Součastně posílí vaší rostlinu, tak že může růst daleko rychleji a dosáhnout větší úrody. Pokud nastříkáme rostliny produktem GOLDPROTECTOR, vytvoří se na listech vrstva křemíku, která chrání rostliny škůdci a plísní. Tato skvělá kombinace vstřebatelné kyseliny křemičité a bóru zajistí, že rostlina bude lépe schopná transportovat živiny od svých kořenů přes stonek až k samotným listům. Hustčí struktura vláken, která se díky GOLDPROTECTORu v rostlině vytvoří, bude mít za následek dokonalejší ochranuproti houbám, škůdcům a stresu ( vlhkosti, kolísání teploty, velké dávky světla a pod.). Ve stejnou dobu může vaše rostlina jednodušeji přijímat živiny a zvyšuje se fotosyntéza. Výsledkem budou zdravější kořeny, rychlejší růst a vyšší sklizeň. Postřikem produktem GOLDPROTECTOR nemají škůdci a plísně žádnou šanci. Skvěle vyvinuta kombinace vstřebatelného křemíku a bóru je ideální pro udržení vláhy v rostlině samotné a navíc výsledek poznáte i pouhým okem.
Použití hnojiva GOLDPROTECTOR: hnojivo má nejefektivnější účinky při přímém postřiku na rostlinu. Používejte pravidelně v průběhu prvních čtyřech týdnů.
Dávkování hnojiva GOLDPROTECTOR: 20ml na 100 litrů zálivky. 6ml na 100 litrů při postřiku.
Balení hnojiva GOLDPROTECTOR: 250ml, 1 litr, 5 litrů.

GOLD PH-
Hnojivo GOLD PH- se používá během celé doby růstu rostliny až do fáze kvetení.
Balení hnojiva GOLD PH-: 1 litr a 5 litrů

GOLD pěstební plán 
Fázi květu předchází fáze růstu. Growstar doporučuje fázi růstu takovou, která je závislá na velikosti květníku. U menších květináčů trvá fáze růstu pět až sedm dní. Pokud používáte pro pěstování velký květináč je doporučení deset až čtrnáct dnů pro fázi růstu.
Pokud pěstujete rovnou semenáčky, rostliny by se měly zavlažovat produktem GOLDEXCELERATOR, doporučujeme používat při zálivce v prvních dvou až třech týdnech.

hnojivo gold