Chcete se zabydlet v Praze, ale nemůžete sehnat byt? Máme pro vás tip!

Zejména mladí lidé, kteří v Praze vystudovali vysokou školu, se později rozhodnou, že chtějí v hlavním městě zůstat. Přichází však otázka, kde si najít bydlení. Pro mladé lidi je to skoro neřešitelný problém, protože ceny nájmů i v těch nejhorších oblastech jsou nesmyslně vysoké. Naštěstí se realizuje hned několik bytových projektů, z nichž si dnes jeden představíme.

Kde se byty nachází?

Byty Na Vackově se nachází v oblasti Horního Žižkova, který se v nejbližší době dočká několika podstatných změn. V oblasti Nákladového nádraží totiž v následujících letech vznikne nové obchodní a konferenční centrum. Na něj budou navazovat i četné bytové oblasti, zejména v ulici Olšanská.

Díky přilehlému Židovskému parku je oblast Na Vackově prakticky ideálním místem pro bydlení. Spojuje totiž velkoměsto s příjemným klidem přírody.

Jak jsou byty vybaveny?

Prodej bytů Praha 3 je realizován v několika etapách v návaznosti na průběh stavby bytových domů. Celkem by zde měly vzniknout až tři stovky bytů, které vám nabízejí naprosto ohromující možnost bydlení. Designéři se totiž snažili, aby byly všechny prostory dostatečně vzdušné a prosvětlené přirozeným světlem. Samozřejmostí je i moderní nábytek a zařízení bytu, které pouze koresponduje s atraktivní lokalitou Na Vackově.

Jak je řešeno financování?

Asi všem je jasné, že rodinné bydlení Na Vackově nebude zrovna nejlevnější záležitostí. Nemusíte se však ničeho obávat, neboť po rezervaci bytu v tomto projektu dostanete výhodnější podmínky hypotéky. Snadno dosáhnete na nejnižší možné úrokové sazby, nebudete muset platit poplatky za zpracování hypotéky ani znalecký posudek za její vyhotovení. Nemusíte se bát podvodného jednání, neboť má společnost zajišťující financování téměř 20 let zkušeností. O její kvalitě pak hovoří tisíce spokojených zákazníků.
Jestliže se právě poohlížíte po novém bytě v Praze, rozhodně do svého výběru zahrňte lokalitu Na Vackově. Měli byste si ovšem pospíšit, neboť o bydlení v takto atraktivní lokalitě je obrovský zájem.