3 tipy jak zvýšiť libido

Nejste ještě připraveni na viagru? Cítíte však, že vaše libido není takové jako kdysi? Díky těmto užitečným tipem se nemusíte ničeho obávat. Některé přírodní metody mohou vás a vašeho partnera dostat do období vašich začátků vztahu, když jste se od sebe nevěděli odlepit.

Studie dokazují, že poklesem libida trpí muži i ženy všech věkových kategorií. Příčiny mohou být různé. Mohou být způsobeny vysokým věkem, chronickými nemocemi, stresem a úzkostí.

Potraviny pro zvýšení libida

Podobně jako u ostatních zdravotních problémů tak i pokles libida může mít za následek nedostatek některých živin. Způsobuje to nesprávné fungování některých orgánů. Může také rozkolísat hladinu hormonů, způsobit stres a odebírat energii a u mužů nedostatečné stopoření. Každý den si dopřejte zdravou stravu, která poskytuje živiny a také velmi podstatné tuky a vlákniny. Vyhýbejte se umělým přísadám a ztuženým tukem. Nezapomínejte na to, že již v historii byly některé potraviny spojené se sexuální výkonností. Odborníci tvrdí, že některé z nich mohou mít za následek zvýšený průtok krve, jiné s vysokým obsahem živin prospívají sexuální funkci už jen proto, že se po nich cítíte dobře. K těmto speciálním potravinám patří chřest, čokoláda, ústřice, avokádo, káva, zázvor, hořčice, rajčata, skořice, kajenský pepř, šalvěj atd.

Esenciální oleje

Častou příčinou mnoha civilizačních onemocnění je stres. Způsobuje i vaši oslabenou chuť k milostným aktivitám. Esenciální oleje jsou velmi užitečné v boji proti stresu a také nám pomáhají dostat se do správné nálady. Levandulový olej a heřmánkový olej zvyšují pocit uvolnění a snižují psychickou zátěž. Výzkum ukazuje, že vůně dýňového koláče v kombinaci s levandulí u mužů pomáhá zvyšovat prokrvení penisu. K ostatním vůním, díky kterým si můžete zvýšit libido patří jasmín, YlangYlang, zlatobýl a pačuli oleje.

libido

Produkty z lékárny

Když příroda nestačí tak musíme sahat po lécích. Vyberte si bezpečný, přírodní lék na posílení vašeho sexuálního apetitu. Na trhu je množství podpůrných prostředků pro muže. Dávejte si pozor, abyste nakupovali z důvěryhodného zdroje. Tyto doplňky by neměly mít žádné nežádoucí účinky.

Jedním za takových doplňků je Erexan. Tento produkt je k dostání v lékárnách bez lékařského předpisu. Je to v podstatě náhrada viagry. Díky Eraxanu získáte:

  • tvrdou erekci už do 60 minut
  • delší výdrž při pohlavním styku
  • zvýšenou chuť na sex