Rekonstrukce dřevěného nábytku

Opravy a přelakování nábytku jsou pracovní místa pro ruční nářadí. Některé elektrické nářadí bude práce rychlejší a jednodušší, ale naučit se nejprve použít ruční nářadí. V tomto článku budeme diskutovat o nejlepší nástroje zahrnout do at-home dílny, včetně sekundárních nástrojů, které nejsou nezbytné pro opravy, ale může zkrátit pracovní čas.

Jedinou výjimkou je, aby zvážila přenosný elektrický proměnnou rychlostí vrtačky. S tímto elektrickým nářadím, můžete provést rychlou práci při vrtání otvorů do téměř jakéhokoliv materiálu.
Mnoho vrtačky jsou k dispozici s širokou škálou příslušenství: pily, brusky, soustruhy, a podobně. Prodám příslušenství, jak je budete potřebovat. Začněte se základním vrtačku a sortiment vrtáků. Aku vrtačka nepotřebuje elektrickou zásuvku a může být používán pro aplikace mimo.
Jeden poslední slovo na nákup nástrojů: koupit kvalitní nářadí. Prodám je všechny najednou nebo jeden nástroj najednou, jak váš rozpočet dovolí. Levné nástroje jsou vyhozené peníze a může vás to stát spoustu v miscut a špatně obrobitelných materiálů. Levné nástroje mohou být také nebezpečné, protože oni nemají ostrý břit a nudné nástroje mohou sklouznout.
Nástroje kvality jsou dobře vyvážený, pečlivě opracovány, odborně uzavřeno, a řádně tepelně tvrzené. S trochou péče, bude kvalitní nástroje, vydrží vám celý život. Rozdíl mezi náklady na kvalitní nástroje a levný nástroj je jen otázkou několika dolarů.
Nákup kvalitních nástrojů, zahrnuje trochu srovnání-nakupování. Většina domů centrum a železářství mají „dobrý, lepší a nejlepší“ displej nástroj. Můžete snadno rozpoznat rozdíl mezi kvalitní nástroje a levný nástroj porovnáním jedna s druhou. Kvalitní nástroj bude dobře se opracovává a podívat se. Levné nástroje vypadají, jako by vyšel ze špatně vytvořené formy. Kov bude hrubý a ostrý, nebo, v nejlepším případě, někdy podal hladký podél ostrých částí.
Jakmile budete vědět, co chcete, zkontrolovat ceny na eBay a dalších on-line obchody, aby se ujistil, dostanete nejlepší nabídku.
Primární nástroje
Níže jsou uvedeny základní nástroje pro nábytek projektů. Pokud je váš rozpočet dovolí, si je mohli koupit všechny na začátku. Pokud ne, váš primární volba by měla zahrnovat škrabky, kladivo, pilku, šroubováky, je nůž, řemeslo nůž a tři velikosti svorek.
Škrabáky: špachtle, škrabky vytáhnout, vytáhněte nůž, hladký střih soubor, gumovou stěrkou.
Tuhý čepelí špachtle může být použit jako škrabka ve stísněných prostorách, a je užitečné při použití dřeva výplň. Pull škrabkou odstraní starý povrch rychle – vpravo dolů na holé dřevo. Nábytek škrabka je vyrobena na nábytek; to prodává především na nábytku specializovaných obchodech. Pokud nemůžete najít, koupit pravidelný plochou stírací nůž; to bude fungovat dobře. Ujistěte se, že udržet škrabky ostrý po celou dobu s hladkým cut souboru. Škrabka hrany ztupí poměrně rychle; budete pravděpodobně muset přebrousit dvakrát nebo třikrát během opravy nátěru projektu.
Kladiva: 13-unce dráp kladivo, koule-peen kladivo, gumová nebo dřevěná palička (nebo obojí).
13-unce dráp kladivo je jednodušší na houpačce než standardní 16-unce kladivem. Obecně platí, že nepotřebujete extra nářez moc těžší kladivo poskytuje, a menší kladivo může také jít do těsnějších čtvrtletí. Míč-peen kladivo je určen pro zámečnické práce; jeden konec Hammerhead je zaoblená pro sloučení nýty. Měkké tváře pryží nebo dřevěnou paličkou jsou určeny pro řízení dláta, a budete také potřebovat využít dřevěných dílů nábytku do správné polohy.
Pokud můžete najít jeden, koupit cross-peen kladivo namísto 13-unce kladivem. Tento nástroj má rovnou plochu pro těžké bušení a menší peen tváří k použití v rozích a na omezeném prostoru. Většina nástrojů výstupy (hardware a domácí centrum ukládá) nenesou kladivo, ale většinou je možné si ji objednat.
Měřicí nástroje: Kombinace čtverečních, ocelové pravítko (24 cm dlouhý), 25-noha metr, třecí bod třmeny, šídlo nebo sekáčkem na led, nůž s čepelí sortimentu.
Většina komponent nábytek jsou poměrně malé, takže se nemusíte náměstí velký tesaři „pro označování a kontrolu čtvercové řezy. Kombinace náměstí s odnímatelnou čepelí je nejlepší nástroj – používat jej pro hloubkoměrem, pro úhly, jako pravítko, a jako pravítka s čepelí odstraněn z rukojeti. Ocelové pravítko je potřebná pro straightedge více než pro měření. Označení, nicméně, bude užitečné.
Tření-bodové třmeny jsou použity k určení velikosti kol (hmoždinky a třísky), a že vám ušetří spoustu času se snaží, aby odpovídaly komponenty.
Šídlo (nebo sekáčkem na led) a nůž se používá k označení řezy na nábytek. Nepoužívejte tužku; tužka bod se rychle opotřebovává byt, což má za následek nepřesnosti. Můžete snadno vidět světlo nožem nebo poškrábání čáru z bodu a šídlo, a dostanete přesnost v smlouvat.
25-noha flexibilní ocelový svinovací metr s širokou čepelí je vrcholy pro obecné měření (hrubé materiály, například). Široká čepel je tuhý, takže si můžete vytáhnout poměrně dlouhou délku pásku, aniž by to ohýbání a / nebo visící.