Trenýrky, slipy, boxery či jocksy? Aneb jaké spodní prádlo je pro vás nejlepší?

Každý z nás je jiný. Máme rádi jiné barvy či střihy oblečení. Někdo dává přednost eleganci, jiný se raději obléká extravagantně. Ať tak či tak, při výběru jakéhokoliv prádla by měl být kladen největší důraz na jeho kvalitu. U spodního prádla to platí samozřejmě také. Jedině výběr kvalitního spodního prádla zajistí, že se budete po celý den cítit skvěle. Poradíme vám, jak správě a podle čeho vybrat vhodné spodní prádlo…

Střih je individuální záležitost

Co se týče střihů, mohou muži stejně jako ženy vybírat z několika možností. Přitom ale nelze říci, který ze střihů je nejvhodnější a nejlepší. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Výběr je proto vždy nutné přizpůsobit vašim individuálním potřebám Ještě než se vrhnete na nákup, je dobré vědět, jaké vlastnosti jednotlivé druhy pánského prádla mají

Co druh, to jiný typ pohodlí

Mezi nejoblíbenější patří boxerky. Ty svým vzhledem připomínají trenýrky ovšem rozdíl je v tom, že boxerky mají kratší nohavičky a jsou upnuté. Na těle tak vypadají velmi dobře a jsou vhodné i pro nošení pod upnutější kalhotky. Právě „upnutý“ střih ale nevyhovuje všem. Alternativou boxerek jsou klasické slipy. I ty ale mohou škrtit a v současné době tak trochu ztrácí na popularitě. Pokud preferujete volnost, budou pro vás nejlepší trenky. Jejich nohavice jsou široké a tak i poměrně dobře větrají. Dejte si ale pozor, aby nebyly vidět pod kalhotami. Zajímavým řešením jsou potom jocksy. Ty svým vzhledem připomínají suspenzor. Látku mají jen v přední části, hýždě jsou volné. Tento druh spodního prádla je vhodný pod upnuté oblečení nebo pro sport.

Na materiálu záleží!

Při výběru spodního prádla si musíte dát velký pozor na materiál. Nejlepší je spodní prádlo, které je vyrobeno z 100% bavlny nebo z bavlny s mírnou příměsí (cca 5%) elastanu. Bavlna je na kůži příjemná, saje a dovádí pot.

Značkové? ANO!

Při nákupu spodního prádla se vyplatí vsadit na prověřené výrobce, kteří mohou nabídnout kvalitní prádlo a přitom za rozumnou cenu. Důkazem toho jsou například boxerky Calvin Klein, ty přinášejí pohodlí a zároveň potěší i rozmanitostí výběru různých designů. Pohodlí nabízí i trenky Represent. Represent je česká značka spodního prádla, které je zárukou nejvyššího pohodlí. Vybírat u ní můžete trenýrky sportovnějšího střihu například s designem klasických kostek nebo pruhů.

Kde vybrat?

Pokud hledáte místo, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky různých modelů, už nehledejte, my jsme ho našli za vás. Jestliže chcete kvalitu za rozumnou cenu, podívejte se na nabídku e-shopu trenyrkarna.cz. Najdete zde luxusní i klasické spodní prádlo za velmi příjemné ceny.