Jaké spodní prádlo? Vybírejte podle příležitosti!

Pokud právě usilovně přemýšlíte nad tím, jaké nosit spodní prádlo, máme pro vás radu nad zlato. Pořiďte si hned několik různých typů a střídejte je podle příležitosti. Co konkrétně by ve spodním šuplíku vašeho šatníku rozhodně nemělo chybět?

Spodní prádlo pro běžné denní nošení

Jaké spodní prádlo nosit doma, v práci či při procházce v parku? Myslete na své pohodlí a zvolte střih, který vás nebude tlačit, řezat a omezovat v pohybu. A nemá smysl si nalhávat, že těmito vlastnostmi oplývají tanga. Naprostá většina žen se jednohlasně shodne na tom, že pro celodenní nošení jsou ideální klasické kalhotky.

Na druhou stranu byste neměla zapomínat na styl. Nikdy nevíte, kdy vás bude partner snažit nečekaně svést – a odmítnout ho jen proto, že na sobě nemáte pěkné kalhotky? Byla byste sama proti sobě, a proto spojte příjemné s užitečným a vsaďte na některou ze známých značek. Dámské spodní prádlo Tommy Hilfiger. CK, Diesel apod. jsou takříkajíc sázkou na jistotu!

Spodní prádlo pro výjimečné chvíle

Jak potěšit partnera a utužit vzájemný vztah? Vezměte si na sebe krajové spodní prádlo a dokažte mu, že má stále na co koukat! Ale vážně – jakkoliv si ženy na nošení krajky nepotrpí, není jediný důvod pohled na prudce elegantní a smyslné prádélko odpírat partnerovi. Víte-li, že vás čeká večer plný romantiky, vyměňte alespoň na pár hodin běžné prádlo za krajkové. Pokud ho nenosíte běžně, tím spíš na svého milovaného zapůsobíte.

Vyhněte se tržnici, nakupujte kvalitu

Ráda byste při nákupu spodního prádla ušetřila? Máme pro vás další cennou radu – nedělejte to! Laciný textil z tržnice vydrží jen zlomek toho, co značkové spodní prádlo, a navíc nevypadá ani zdaleka tak dobře. Ve finále se vám nedostane takového komfortu a pravděpodobně neušetříte ani korunu, protože budete muset zásoby kalhotek neustále doplňovat.

Ušetřit můžete tak, že se po spodním prádle poohlédnete u některého ze specializovaných prodejců, který část sortimentu nabízí v akci. Zkuste to třeba v Trenýrkárně.