Učíte své děti anglicky?

Angličtina, v našem společenství a téměř i po celém světě se stále rostoucí tendencí stává téměř nepostradatelným standardem. Všichni dobře víme jak je důležitá a jak jsme bez ní omezeni. A co naše děti, jak jsou na tom s anglickým jazykem oni? Jistě ve škole je přece angličtina pro děti povinná a to nejpozději od třetí třídy. Ovšem jazyk, v tomto případě angličtina pro děti je naukou, s kterou můžeme u našeho dítěte začít daleko dřívěji, v podstatě již od narození.
Čímž dáme dítěti poměrně velký a nepostradatelný náskok. Chce to ale dítě správně motivovat, děti, které jsou nuceny do čehokoli, natož do učení si toho z pravidla moc neodnesou. Existují různé klasické, nebo alternativní metody a je třeba najít tu správnou pro vaše dítě. jedním směrem je například metoda angličtina pro děti Helen Doron Early English. Jedná se o celosvětově velice uznávanou a oblíbenou metodu. Vyučují se již velice malé děti, ve věku batolat.

angličtina pro děti a mládež

Metoda se používá již od roku 1985, v české republice je také několik certifikovaných lektorů této metody. Anglické knížky pro děti oproti klasické školní výuce dají vašim dětem nepostradatelný náskok ve výuce. Také naučné anglické CD a DVD pro děti mohou být vaším i jejich skvělým pomocníkem při zábavné výuce. S anglickou výukou je začít co nejdříve, přirozeně každé dítě má pouze jeden mateřský jazyk, ale čím dříve začnete s učením dalšího, tím více se v dítěti zakoření a bude později přirozené.

studium děti