Příjemné ubytování na Valašsku

Zlín si každý z nás představí trochu jiným způsobem. Nicméně je to město, které si zamilujete na první pohled. Ať už je to dáno panující přátelskou atmosférou nebo nesčetným množstvím kulturních památek, najdete tu současně i perfektní zázemí na přespání, pohoštění a napití se.

K návštěvě města Zlín, člověk nepotřebuje zvláštní důvody. Je tu krásně už díky tomu, že se nachází na východu Moravy. Výlet směřovaný do těchto končin můžete zakončit v nádherném penzionu se zahradou plné zeleně a restauračním pohoštěním. Člověk si tu pěkně odpočine, ale zároveň se zabaví. Bohaté stolování v podobě několika chodů s možností vlastního výběru a kvalitním noclehem si nechá líbit každý z nás.

Ubytování Zlín je sice u cesty, ale překvapí vás svou otevřenou krajinou z druhé strany terasy. Jednotlivé místnosti restaurace jsou totiž pravidelně měněny, takže jednou se ocitnete v zámeckém salonu, jindy v tradiční valašské chalupě nebo na venkovském rynku, případně v kupeckém voze apod. Penzion s restaurací je poblíž silnice, což svědčí pro jeho dostupnost, ale i jisté obavy z hlediska návštěvníků. Není se čeho bát, protože koncept byl navržen tak, aby uspokojil klienty i tím, že je částečně obklopen přírodou. Možná tak máte pocit, že se dostáváte k frekventovanému místu, ale lokalita je tu klidná, posazená v srdci přírody. Zákazníci se tak mohou přesvědčit o nabízené kvalitě na vlastní kůži. Ubytování Zlín doslova sálá teplem rodinného krbu spojeného s tradicí a krajovým jídlem, nově podtrženým o světovou gastronomii.

valas