Hrnce jsou základní kuchyňské vybavení

Základem kuchyňských spotřebičů je sporák. Bez sporáku by vaření prostě nešlo. A na sporák samozřejmě patří hrnce. Hrnce jsou nejdůležitější součástí kuchyňského vybavení. I takové vybavení, jako jsou hrnce, může ovlivnit kvalitu vaření a výsledného pokrmu. Čím více je hrnec kvalitnější, tím snazší je vaření. Pokud bude vaše kuchyně vybavena kvalitními hrnci, je velký předpoklad kvalitně připravených pokrmů.

Záleží na materiálu

Materiál, ze kterého jsou hrnce vyrobeny, určuje jeho kvalitu. Na výběr máte v dnešní době z mnoha odlišných materiálů, které přináší jiné výhody. Při nákupu hrnců se raději spolehněte na prověřené a kvalitní výrobce, u kterých je kvalita zajištěna. Hrnce a náčiní od neověřených výrobců nemusí dosahovat takových kvalit, jak výrobce udává. Pokud chcete mít jistotu toho, že vaše nové hrnce budou opravdu vysoce kvalitní, spolehněte se na hrnce společnosti Tescoma.

Tescoma kvalitou převyšuje konkurenci

Společnost Tescoma se řadí mezi nejkvalitnější výrobce kuchyňských potřeb a hrnců u nás. Kuchyňské potřeby od Tescomy jsou vyhlášeny svou kvalitou a odolností. Tescoma se soustředí na to, aby svým zákazníkům nabízela komplexní sortiment kuchyňských potřeb. Mnoho výrobců, kteří se v tomto oboru pohybují, zanedbává výslednou kvalitu produktu a soustředí se pouze na množství. Tescoma je jiná. Její produkty jsou kvalitativně na nejvyšší úrovni.
Hrnce od Tescomy mohou mít mnoho podob

Nabídka hrnců od společnosti Tescoma je také velmi pestrá. Nejkvalitnějším materiálem pro výrobu hrnců je nerez ocel. Právě nerez hrnce tvoří vekou část nabídky této společnosti. Můžete vybírat z mnoha modelů, typů i tvarů hrnců. Ovšem všechny mají jeden společný prvek. Jejich výroba probíhá pouze z nejkvalitnější nerez oceli. Hrnce mají také extra silné sendvičové dno a masivní ergonomické úchyty pro snadnou manipulaci s hrnci. To zvyšuje jejich komfort při vaření, dlouhodobou krásu a vysokou odolnost. Každá kuchyně je také vybavena odlišným typem sporáku- plyn, sklokeramika, elektrika, indukce. I na to společnost Tescoma myslí. Jejich hrnce jsou vhodná na všechny typy sporáků.

ca3507b7-397e-4b68-a37b-9ff786320415

S Tescomou můžete vařit bezpečně i „ pod tlakem“

Tlakové hrnce vždy byly, jsou a budou velmi specifickou kategorií v oblasti hrnců. Vaření v tlakových hrncích je mnohem rychlejší než v obyčejných, ale hrozí zde rizika. Největšímu riziku se vystavujete právě, když koupíte tlakový hrnec od nekvalitního výrobce. Technologie výroby tlakových hrnců musí být totiž dokonalá v každém detailu, aby byly poruchy vyloučeny. Společnost Tescoma velmi intenzivně pracuje na vývoji těchto technologií a výsledkem jsou naprosto bezpečné a spolehlivé tlakové hrnce. I zde můžete vybírat z velké nabídky modelů, tvarů i velikostí.