Autoškola na jedničku recenze

Možná právě tak jako já před časem uvažujete o tom, že konečně změníte svůj život, přestanete konečně jezdit MHD a uděláte si řidičák. Já jsem své rozhodnutí udělala vloni na podzim a začala jsem se poohlížet po vhodné autoškole.
Nabídka na internetu je široká a také jsem si zjišťovala informace u spolužáků ze školy. Můj výběr padl na Autoškolu na jedničku v Praze a ráda bych se zde podělila o své zkušenosti formou této recenze.

Autoškola Praha – Autoškola na jedničku recenze

Autoškola na jedničku mne zaujala poměrně moderním webem a on-line objednacím formulářem. Osobně v dnešní době preferuji vyřizovat si věci on-line a nemuset nikam zbytečně chodit. Je to přeci jenom modernější a pohodlnější. Musím také přiznat, že mne zaujala nízká cena poskytovaných služeb, které tato autoškola nabízí. Dělala jsem si důkladný průzkum a výhodnější autoškolu jsem v Praze nenašla.

Na prvním setkání se nám představil majitel autoškoly a náš budoucí učitel, velice příjemný pán ve věku přibližně 50 let, který nám vysvětlil jak bude celý kurz probíhat, jak bude probíhat zkouška a na co si máme dávat pozor. Probrali jsme první lekci z pravidel a potom jsme se objednali na jízdy, každý podle svých preferencí. Jízd jsem se zpočátku bála, protože nejsem zrovna technický typ a nikdy předtím jsem v autě nejezdila. Musím říct, že jsem byla opravdu spokojená s učitelem, který byl totálně klidný, řekla bych „flegmatik“ v dobrém významu tohoto slova a za moje chyby na mne nikdy nekřičel. Nikdy na mne ani nezvýšil hlas, i když bych si to určitě někdy zasloužila. Začínali jsme jezdit na cvičišti, potom na okraji Prahy už na skutečné silnici a potom přímo v Praze. Několikrát jsme si projeli trasu, kde se nakonec dělala i závěrečná zkouška. Během kursu jsem musela několikrát čas jízd měnit, ale autoškola mi vždy vyšla vstříc a nikdy to nebyl problém. Učitel byl na jízdách vždy včas a v dobré náladě. Postupně jsme probírali teorii a připravovali se na zkoušku. Závěrečná zkouška se skládala z testu – uf, jsem ráda, že to mám za sebou a z jízd v blízkosti autoškoly. V naší skupině udělali jízdy všichni napoprvé a jeden kluk neudělal test. Ale ten se učení podle mne příliš nevěnoval a slyšela jsem, že pak napodruhé už test zvládl. Suma sumárum, osobně Autoškolu na jedničku mohu všem doporučit. Je to skvělá parta lidí, kteří dělají svou práci rádi. Nízká cena neznamená vždy nezbytně nízkou kvalitu a peníze na ulici jen tak nenajdeš. Byla jsem moc spokojená, teď už jen mít nějaké to auto na procvičování.

Držím vám všem palce, ničeho se nebojte a běžte do toho!