Domácí pěstírna

Jak vznikl homebox? Řešením problému s pěstováním rostlin v uzavřeném prostoru. Základní kritéria pro výrobu se vztahovala na využití co nejmenšího prostoru v porovnáním s výnosem. Od té doby začali vznikat všechny možné varianty a druhy domácích pěstíren, většinou však neskladné, těžko smontovatelné a v konečném výsledku naprosto nepraktické zařízení.
Většina mladých zahrádkářů už měla dávno veškeré potřebné vybavení, tj.lampy, ventilátory, hnojiva a zbývala dořešit otázka vnějšího obalu pro rostliny, který bude lehce smontovatelný a schopný přizpůsobit se všem požadavkům náročného pěstitele.

Díky tomu vznikl HOMEBOX (http://www.homebox.net), který naprosto přesně splňuje, veškeré nároky, spojené s dosažením těch nejlepších výsledků, doplněný o perfektní design, snadnou údržbu a jednoduchou instalaci. V současné době jsme pro vás připravili HOMEBOXY v široké škále rozměru a provedení, které naprosto dokonale naplní vaše představy o domácí pěstírně. Pokud bojujete s prostorem, je pro vás připravena verze HOMEBOX S (rozměry: 80 x 80 x 160 cm) popřípadě HOMEBOX L (rozměry: 100 x 100 x 200 cm). Pokud nám na prostoru nezáleží, můžeme Vám nabídnout HOMEBOX XL (rozměry: 120 x 120 x 200 cm) nebo HOMEBOX XXL (rozměry: 240 x 120 x 200 cm) a vězte, že vaše pěstitelské úspěchy budou mnohem zajímavější :).

Pro rok 2009 si pro vás společnost HOMEBOX „a samozřejmě také my“ připravila novinku „HOMEBOX SILVER Line“. Použitý materiál prochází náročnými testy a jeho kriteria splňují veškeré požadavky německého potravinářského zákona, takže se nemusíme obávat jakékoliv kontaminace vašich mazlíčků. Podrobné rozbory testů můžete najít zde HOMEBOX SILVER Line se liší v použití vnitřní reflexní vrstvy zlepšující odraz světla a má rovněž antidetekční vlastnosti. Prokazatelnou výhodou je také vyšší tepelná izolace oproti boxům, které jsou dostupné na trhu. Pokud vás HOMEBOX SILVER Line oslovil, můžete ho mít ve variantách HOMEBOX SILVER L (rozměry: 100 x 100 x 200 cm), HOMEBOX SILVER XL (rozměry: 120 x 120 x 200 cm) a HOMEBOX SILVER XXL (rozměry: 240 x 120 x 200 cm).

Základní charakteristika HOMEBOXU a HOMEBOXU SILVER Line:

– high-tech německý design a výroba
– stavební blok zajišťující úspěšné a bezpečné pěstování
– jakýkoli prostor změní v okamžiku na profesionální pěstírnu
– odolné materiály zaručující dlouhou životnost
– rychlá a bezproblémová montáž
– všechny součásti jsou vyměnitelné
– zesílená podlážka pro ještě dokonalejší tepelnou a vodní izolaci
– vstupní a výstupní trubice
– ventilační okna
– vnější obal z pevného plátna
– silná reflexní vrstva z PE
– železná konstrukce, přesně zapadající rohové zámky z nylonu
– po uzavření zařízení prakticky nepropouští světlo
– odolný všitý zip je chráněn ochrannou známkou HOMEBOX ORIGINAL

doporučuje se:

Pro obě řady HOMEBOXŮ doporučujeme použít komponenty od našich zahraničních dodavatelů, které jsou té nejvyšší kvalitě, např.: potrubní ventilátory RUCK, uhlíkové fitry Carbon Active, výbojky Philips, stínidla Adjust A Wing.