Dětské kuchyňky

Představujeme trendy dětské kuchyňky! Vyberete si? Mezi nejpopulárnější hry dětí patří napodobování profesí nebo činnosti jejich rodičů. Někdy je to hra zábavná, ale v některých případech hrozí i zranění. Důkazem tohoto je právě oblíbená hra na vaření. Děti do kuchyně nepatří, protože by se mohly zranit. Jejich zálibu jim ale nemusíte upírat. Stačí, když jim pořídíte jejich vlastní království. Představujeme dva zajímavé modely dětských kuchyněk, které zaujmou vzhledem a děti a možná i vás dospěláky překvapí tím, co dokáží!

Ještě než koupíte

Při výběru dětské kuchyňky si musíte dávat obrovský pozor na její kvalitu. Je nutné, aby byla kuchyňka vyrobena z nezávadného materiálu – nejlepší je plast s certifikací nezávadnosti nebo dřevo. Kuchyňka také musí být bezpečná. Nic se nesmí odlupovat a zároveň by kuchyňka neměla mít žádné ostré hrany, o které by se děti mohly poranit. Hlídejte si výrobce. V současnosti patří k nejlepším kuchyňky od výrobců Step2 a Kidkraft. Právě jejich modely si představíme.

Vaření i s reálnými zvuky

Mezi stylovky, které potěší malé kuchařinky i kuchaře, patří Dětská kuchyňka plastová od Step2. Na první pohled zaujme propracovaným designem, díky kterému se stane ozdobou každého dětského pokoje. Kuchyňka děti nadchne výbavou. Vypadá totiž přesně a možná ještě lépe, než klasická kuchyně. Výbavu tvoří pracovní deska v žulovém designu, dřez s kohoutkem, nechybí ani dekorativní poličky na nádobí. Tato dětská kuchyňka je vybavena 4 realistickými zařízeními – má mikrovlnou i klasickou troubu, dále varnou desku a světlo. Děti ale jistě nejvíce nadchne speciální pánev a hrnec. Ty totiž při styku s varnou deskou vydávají zvuky vaření vody či smažení.

dětská kuchynka

Dětská kuchyňka GRACIE Kidkraft – malá ale skvělá

Pro všechny vášnivé kuchařinky je určena tato růžová kráska. Ocení ji i všichni rodiče, protože tento model kuchyňky děti naprosto uspokojí. Vy se nemusíte bát, že za ni utratíte hodně peněž. Je k mání za příjemně nízkou cenu. Kuchyňka nabízí dostatek prostoru pro hraní. Má otevírací dvířka, dostatek úložného prostoru a realističnost hry zvýší otáčející se a cvakající knoflíky. Kuchyňka je vyrobena z kompozitních dřevěných materiálů, takže se vyznačuje i vysokou odolností.

Více informací o dětských kuchyňkách a další oblíbené modely najdete na www.kuchynky-hracky.cz